Makita DHR202RTJ

Kompaktní aku kladivo potěší kvalitní motorovou brzdou, omezovačem momentu i LED osvětlením s funkcí dosvitu...
9 387 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Nářadí Hornig

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 2 348 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 110 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma98 % • 2 326 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 138 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka79 Kč100 % • 12 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma99 % • 3 290 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 1 503 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDárekProdloužená záruka59 Kč97 % • 634 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDárekProdloužená záruka59 Kč94 % • 4 230 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma92 % • 809 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč98 % • 580 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma80 % • 228 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka129 Kč97 % • 282 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 361 recenzíDalší informace

Kombinované kladivo Makita DHR202RTJ zvládne jak klasické vrtání, tak i vrtání s příklepem a sekání. Kromě 40násobného nastavení sekáče se může pochlubit kvalitní motorovou brzdou, omezovačem momentu a LED osvětlením s funkcí dosvitu.

Multifunkční nástroj

Kompaktnímu aku kombinovanému kladivu nedělá problém klasické vrtání, vrtání s příklepem ani sekání. Pyšní se 40násobným nastavením sekáče, omezovačem momentu i motorovou brzdou.

Typ upínání
SDS-Plus
Napětí akumulátoru
18 V
3.5 kg

• , zakoupeno v www.fepro.cz

• Kvalita za rozumnou cenu
    • Součástí dodávky není klip na opasek.

V této cenové hladině kvalitní aku kladivo, výborná ergonomie, dostatečný výkon příklepu,
    ucházející hmotnost.V kombinaci se dvěmi 5 Ah bateriemi,vám dříve ,,odejde ruka" než že by se vyčerpal stroj. A hlavně BEZ KABELU! Kdo se někdy na stavbě prodíral džunglí prodlužovaček napojených přes tři rozdvojky do pěti bubnů a to vše zapletené do veškerého vybavení staveniště jak gordický uzel,ten ví o čem mluvím a ocení.Avšak pozor, součástí balení , v době kdy jsem ji kupoval( 3/2020) nebyl ,pro mě dost důležitý ,klip na opasek. Zjistil jsem hned na prodejně, pri osobnim vyzvednutí z e shopu a po mém dotazu ,zda- li je možno si ho objednat,ochotný pán z prodejny sundal z jiného nářadí a prodal mi jej za cca 50 Kč. Palec nahoru.Objednat samozřejmě lze,ale nemusel jsem čekat,takže super. Za mě doporučuji nářadí i eshop fepro.cz

• , zakoupeno v MEBO

Velmi dobře vrtá i do betonu :)

Typ upínání
SDS-Plus
Napětí akumulátoru
18 V
3.5 kg

Je libo světlo?

Jistě oceníte zabudované LED osvětlení pracovní plochy s funkcí dosvitu. Upínání přístroje je upraveno pro SDS-PLUS.
Je libo světlo?

Bohaté příslušenství

Makita DHR202RTJ se standardně dodává s kufrem, dvěma akumulátory, nabíječkou, hloubkovým dorazem a boční rukojetí. Konkrétní podobu příslušenství ale doporučujeme ověřit u daného prodejce.

Bohaté příslušenství

brzda

Upínání
nástroje
upraveno
pro
SDS-PLUS

LED

Vrtání s příklepem…

Dokumenty

• , zakoupeno v www.fepro.cz

• Kvalita za rozumnou cenu
    • Součástí dodávky není klip na opasek.

• , zakoupeno v MEBO

Velmi dobře vrtá i do betonu :)